Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hokejová extraliga

< Späť21. február, nedeľaĎalej >
Hokejová extra ligaDukla Trenčín - HK Spiš.N.Ves
HC 05 Ban. Bystrica a.s. - Voľno
HC Košice - MHk 32 L. Mikuláš
HK 36 Skalica - HKM a.s. Zvolen
HK Orange 20 - HK Nitra a.s.
MHC Martin - HC Slovan Bratislava
MsHK GARMIN Žilina - HK ŠKP Poprad
Ostatné kalendáre pre tento deň
MeninyEleonóra
Medzinárodné dniMedzinárodný deň turistických sprievodcov
Medzinárodný deň materského jazyka (UNESCO)
RímskokatolíckySv. Peter Damiáni, biskup a učiteľ Cirkvi
GréckokatolíckyNáš prepodobný otec Timotej zo Symbolov. Náš otec svätý Eustatios, arcibiskup veľkej Antiochie.
Meniny psyAtóm
Meniny mačkyLord
Olympijské hry 201010:00- Alpské lyžovanie - Muži Obrovský Slalom 1
10:45- Biatlon - Muži 15 km Hromadný Štart (vyhlásenie víťazov )
12:00- Ľadový hokej - Muži Kvalifikačné kolo - Skupina B Hra 16
12:15*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd 1/8 Finále
12:48*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd 1/4 Finále
13:00- Biatlon - Ženy 12.5 km Hromadný Štart (vyhlásenie víťazov )
13:07*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd Semifinále
13:18*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd Finále (vyhlásenie víťazov )
13:30- Boby - Dvojice Rozbeh 3
13:45- Alpské lyžovanie - Muži Obrovský Slalom 2 (vyhlásenie víťazov )
14:00- Curling - Muži kolo 9
14:45*- Boby - Dvojice Rozbeh 4 (vyhlásenie víťazov )
15:00- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1500 m (vyhlásenie víťazov )
16:15- Krasokorčuľovanie – Tanečné Páry - Voľné Tance
16:40- Ľadový hokej - Muži Kvalifikačné kolo - Skupina A Hra 17
19:00- Curling - Ženy kolo 9
21:00- Ľadový hokej - Muži Kvalifikačné kolo - Skupina C Hra 18
9:00- Curling - Ženy kolo 8
9:15- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd Kvalifikácia
EurovíziaSlovinsko - národné finále
Slovensko - druhé národné semifinále
Lunárny kalendárPrvá štvrť
Indický kalendár2. Phālgun 1931
Etiópsky kalendár14. Yäkatit 2002
Islamský kalendár7. Rabi' al-awwal 1431
Máysky kalendár1.Cimi - 9.Cumku - 12.17.16.7.6
Perzský kalendár2. Esfand 1388
Židovský kalendár7. Adar 5770
Východ slnkaVýchod: 06:31
Západ slnkaZápad: 17:14
Gregoriánsky21. Február 2010