Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hokejová extraliga

< Späť26. február, piatokĎalej >
Hokejová extra ligaHC Slovan Bratislava - HC Košice
HK 36 Skalica – Voľno
HK Orange 20 - Dukla Trenčín
HK Spiš.N.Ves - HC 05 Ban. Bystrica a.s.
HK ŠKP Poprad - HK Nitra a.s.
HKM a.s. Zvolen - MHC Martin
MHk 32 L. Mikuláš - MsHK GARMIN Žilina
Ostatné kalendáre pre tento deň
MeninyViktor
RímskokatolíckySv. Viktor, pustovník
GréckokatolíckyNáš otec svätý Porfyrios, gazský biskup.
Meniny psyUzlík
Meniny mačkyBajaja
Školské prázdninyJarné prázdniny
Olympijské hry 201010:00- Alpské lyžovanie - Ženy Slalom 1
10:00- Snowboard - Ženy PGS Kvalifikácia
11:30- Biatlon - Muži 4x7.5 km Štafeta (vyhlásenie víťazov )
12:00- Ľadový hokej - Muži Semifinále - Hra 27
12:15- Snowboard - Ženy PGS 1/8 Finále
12:30*- Rýchlokorčuľovanie - Muži Tím Stíhacie preteky 1/4 Finále
12:51- Snowboard - Ženy PGS 1/4 Finále
13:00- Boby - Štvorbob Rozbeh 1
13:09- Snowboard - Ženy PGS Semifinále
13:20*- Rýchlokorčuľovanie - Ženy Tím Stíhacie preteky 1/4 Finále
13:30- Alpské lyžovanie - Ženy Slalom 2 (vyhlásenie víťazov )
13:31- Snowboard - Ženy PGS Finále (vyhlásenie víťazov )
14:07*- Rýchlokorčuľovanie - Muži Tím Stíhacie preteky Semifinále
14:30*- Boby - Štvorbob Rozbeh 2
15:00- Curling - Ženy Zlatá Medaila (vyhlásenie víťazov )
18:00- Rýchlokorčuľovanie - Muži 500 m 1/4 Finále
18:14- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1000 m 1/4 Finále
18:30- Ľadový hokej - Muži Semifinále - Hra 28
18:43- Rýchlokorčuľovanie - Muži 500 m Semifinále
18:52- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1000 m Semifinále
19:14- Rýchlokorčuľovanie - Muži 500 m Finále (vyhlásenie víťazov )
19:24- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1000 m Finále (vyhlásenie víťazov )
19:51- Rýchlokorčuľovanie - Muži 5000 m Štafeta Finále (vyhlásenie víťazov )
9:00- Curling - Ženy Bronzová Medaila (vyhlásenie víťazov )
Lunárny kalendár
Indický kalendár7. Phālgun 1931
Etiópsky kalendár19. Yäkatit 2002
Islamský kalendár12. Rabi' al-awwal 1431
Máysky kalendár1.Cimi - 9.Cumku - 12.17.16.7.6
Perzský kalendár7. Esfand 1388
Židovský kalendár12. Adar 5770
Východ slnkaVýchod: 06:21
Západ slnkaZápad: 17:22
Gregoriánsky26. Február 2010