Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Liga majstrov

Marec

Liga majstrov a výsledkový servis na Šport.sk

5.Borussia Dortmund - Šachťor Doneck - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
Manchester United - Real Madrid CF - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
6.Juventus Turín - Celtic FC - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
Paríž Saint Germain - Valencia CF - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
12.FC Barcelona - AC Miláno - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
FC Schalke 04 - Galatasaray SK - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
13.FC Bayern Mníchov - Arsenal FC - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
Málaga CF - FC Porto - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45

Apríl

2.FC Bayern Mníchov - Juventus Turín - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
Paríž Saint Germain - FC Barcelona - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
3.Málaga CF - Borussia Dortmund - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
Real Madrid CF - Galatasaray SK - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
9.Borussia Dortmund - Málaga CF - vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45
Galatasaray SK - Real Madrid CF - vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45
10.FC Barcelona - Paríž Saint Germain - vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45
Juventus Turín - FC Bayern Mníchov - vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45
23.neznámy - neznámy - vyraďovacia fáza / semifinále, 20:45
24.neznámy - neznámy - vyraďovacia fáza / semifinále, 20:45
30.neznámy - neznámy - vyraďovacia fáza / semifinále odvetný zápas, 20:45

Máj

1.neznámy - neznámy - vyraďovacia fáza / semifinále odvetný zápas, 20:45
25.neznámy - neznámy - vyraďovacia fáza / finále, 20:45

September

17.Benfica SL - RSC Anderlecht - skupina C, 1. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - CSKA Moskva - skupina D, 1. kolo, 20:45
FC Kodaň - Juventus Turín - skupina B, 1.kolo, 20:45
FC Viktoria Plzeň - Manchester City - skupina D, 1. kolo, 20:45
Galatasaray SK - Real Madrid CF - skupina B, 1.kolo, 20:45
Manchester United - Bayer Leverkusen - skupina A, 1. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Paríž Saint Germain - skupina C, 1. kolo, 20:45
Real Sociedad San Sebastian - Šachťor Doneck - skupina A, 1. kolo, 20:45
18.AC Miláno - Celtic FC - skupina H, 1. kolo, 20:45
Atlético Madrid - Zenit Petrohrad - skupina G, 1. kolo, 20:45
FC Barcelona - Ajax Amsterdam - skupina H, 1. kolo, 20:45
FC Schalke 04 - Steaua Bukurešť - skupina E, 1. kolo, 20:45
FK Austria Viedeň - FC Porto - skupina G, 1. kolo, 20:45
Chelsea FC - FC Bazilej 1893 - skupina E, 1. kolo, 20:45
Olympique Marseille - Arsenal FC - skupina F, 1. kolo, 20:45
SSC Neapol - Borussia Dortmund - skupina F, 1. kolo, 20:45

Október

1.Ajax Amsterdam - AC Miláno - skupina H, 2. kolo, 20:45
Arsenal FC - SSC Neapol - skupina F, 2. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Olympique Marseille - skupina F, 2. kolo, 20:45
Celtic FC - FC Barcelona - skupina H, 2. kolo, 20:45
FC Bazilej 1893 - FC Schalke 04 - skupina E, 2. kolo, 20:45
FC Porto - Atlético Madrid - skupina G, 2. kolo, 20:45
Steaua Bukurešť - Chelsea FC - skupina E, 2. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - FK Austria Viedeň - skupina G, 2. kolo, 18:00
2.AC Miláno - FC Barcelona - skupina H, 3. kolo, 20:45
Arsenal FC - Borusia Dortmund - skupina F, 3. kolo, 20:45
Bayer Leverkusen - Real Sociedad San Sebastian - skupina A, 2. kolo, 20:45
Celtic FC - Ajax Amsterdam - skupina H, 3. kolo, 20:45
CSKA Moskva - FC Viktoria Plzeň - skupina D, 2. kolo, 18:00
FC Porto - Zenit Petrohrad - skupina G, 3. kolo, 20:45
FC Schalke 04 - Chelsea FC - skupina E, 3. kolo, 20:45
FK Austria Viedeň - Atlético Madrid - skupina G, 3. kolo, 20:45
Juventus Turín - Galatasaray SK - skupina B, 2. kolo, 20:45
Manchester City - FC Bayern Mníchov - skupina D, 2. kolo, 20:45
Olympique Marseille - SSC Neapol - skupina F, 3. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - Benfica SL - skupina C, 2. kolo, 20:45
Real Madrid CF - FC Kodaň - skupina B, 2. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Olympiakos Pireus - skupina C, 2. kolo, 20:45
Steaua Bukurešť - FC Bazilej 1983 - skupina E, 3. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - Manchester United - skupina A, 2. kolo, 20:45
23.Bayer Leverkusen - Šachťor Doneck - skupina A, 3. kolo, 20:45
Benfica SL - Olympiakos Pireus - skupina C, 3. kolo, 20:45
CSKA Moskva - Manchester City - skupina D, 3. kolo, 18:00
FC Bayern Mníchov - FC Viktoria Plzeň - skupina D, 3. kolo, 20:45
Galatasaray SK - FC Kodaň - skupina B, 3. kolo, 20:45
Manchester United - Real Sociedad San Sebastian - skupina A, 3. kolo, 20:45
Real Madrid CF - Juventus Turín - skupina B, 3. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Paríž Saint Germain - skupina C, 3. kolo, 20:45

November

5.FC Kodaň - Galatasaray SK - skupina B, 4. kolo, 20:45
FC Viktoria Plzeň - FC Bayern Mníchov - skupina D, 4. kolo, 20:45
Juventus Turín - Real Madrid CF - skupina B, 4. kolo, 20:45
Manchester City - CSKA Moskva - skupina D, 4. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Benfica SL - skupina C, 4. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - RSC Anderlecht - skupina C, 4. kolo, 20:45
Real Sociedad San Sebastian - Manchester United - skupina A, 4. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - Bayer Leverkusen - skupina A, 4. kolo, 20:45
6.Ajax Amsterdam - Celtic FC - skupina H, 4. kolo, 20:45
Atlético Madrid - FK Austria Viedeň - skupina G, 4. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Arsenal FC - skupina F, 4. kolo, 20:45
FC Barcelona - AC Miláno - skupina H, 4. kolo, 20:45
FC Bazilej 1893 - Steaua Bukurešť - skupina E, 4. kolo, 20:45
Chelsea FC - FC Schalke 04 - skupina E, 4. kolo, 20:45
SSC Neapol - Olympique Marseille - skupina F, 4. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - FC Porto - skupina G, 4. kolo, 18:00
26.Ajax Amsterdam - FC Barcelona - skupina H, 5. kolo, 20:45
Arsenal FC - Olympique Marseille - skupina F, 5. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - SSC Neapol - skupina F, 5. kolo, 20:45
Celtic FC - AC Miláno - skupina H, 5. kolo, 20:45
FC Bazilej 1893 - Chelsea FC - skupina E, 5. kolo, 20:45
FC Porto - FK Austria Viedeň - skupina G, 5. kolo, 20:45
Steaua Bukurešť - FC Schalke 04 - skupina E, 5. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - Atlético Madrid - skupina G, 5. kolo, 18:00
27.Bayer Leverkusen - Manchester United - skupina A, 5. kolo, 20:45
CSKA Moskva - FC Bayern Mníchov - skupina D, 5. kolo, 18:00
Juventus Turín - FC Kodaň - skupina B, 5. kolo, 20:45
Manchester City - FC Viktoria Plzeň - skupina D, 5. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - Olympiakos Pireus - skupina C, 5. kolo, 20:45
Real Madrid CF - Galatasaray SK - skupina B, 5. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Benfica SL - skupina C, 5. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - Real Sociedad San Sebastian - skupina A, 5. kolo, 20:45

December

10.Benfica SL - Paríž Saint Germain - skupina C, 6. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - Manchester City - skupina D, 6. kolo, 20:45
FC Kodaň - Real Madrid CF - skupina B, 6. kolo, 20:45
FC Viktoria Plzeň - CSKA Moskva - skupina D, 6. kolo, 20:45
Galatasaray SK - Juventus Turín - skupina B, 6. kolo, 20:45
Manchester United - Šachťor Doneck - skupina A, 6. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - RSC Anderlecht - skupina C, 6. kolo, 20:45
Real Sociedad San Sebastian - Bayer Leverkusen - skupina A, 6. kolo, 20:45
11.AC Miláno - Ajax Amsterdam - skupina H, 6. kolo, 20:45
Atlético Madrid - FC Porto - skupina G, 6. kolo, 20:45
FC Barcelona - Celtic FC - skupina H, 6. kolo, 20:45
FC Schalke 04 - FC Bazilej 1893 - skupina E, 6. kolo, 20:45
FK Austria Viedeň - Zenit Petrohrad - skupina G, 6. kolo, 20:45
Chelsea FC - Steaua Bukurešť - skupina E, 6. kolo, 20:45
Olympique Marseille - Borussia Dortmund - skupina F, 6. kolo, 20:45
SSC Neapol - Arsenal FC - skupina F, 6. kolo, 20:45