Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Liga majstrov

Február

Liga majstrov a výsledkový servis na Šport.sk

14.Paríž Saint-Germain – FC Barcelona – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
SL Benfica – Borussia Dortmund – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
15.Bayern Mníchov – Arsenal FC – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Real Madrid – SSC Neapol – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
21.Bayer Leverkusen – Atlético Madrid – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Manchester City – AS Monaco – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
22.FC Porto – Juventus FC – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Sevilla FC – Leicester City – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45

Marec

7.Arsenal FC – Bayern Mníchov – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
SSC Neapol – Real Madrid – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
8.Borussia Dortmund – SL Benfica – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
FC Barcelona – Paríž Sain-Germain – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
14.Juventus FC – FC Porto – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Leicester City – Sevilla FC – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
15.AS Monaco – Manchester City – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Atlético Madrid – Bayer Leverkusen – vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45

Október

31.AS Rím – Chelsea – skupina C, 4. kolo, 20:45
Atletico Madrid - Qarabag FK – skupina C, 4. kolo, 20:45
Celtic Glasgow - Bayern Mníchov – skupina B, 4. kolo, 20:45
FC Basel - CSKA Moskva – skupina A, 4. kolo, 20:45
Manchester United – Benfica Lisbon – skupina A, 4.kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - FC Barcelona – skupina D, 4. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain – Anderlecht – skupina B, 4.kolo, 20:45
Sporting CP - Juventus Turín - skupina D, 4. kolo, 20:45

November

1.Besiktas - AS Monako – skupina G. 4. kolo, 18:00
Borussia Dortmund - Apoel Nikozia - skupina H, 4. kolo, 20:45
FC Liverpool - NK Maribor – skupina E, 4. kolo, 20:45
FC Porto - RB Leipzig – skupina G, 4. kolo, 20:45
FC Sevilla - Spartak Moskva – skupina E, 4. kolo, 20:45
SSC Neapol - Manchester City – skupina F, 4. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - Feyenoord Rotterdam – skupina F, 4. kolo, 20:45
Tottenham Hotspur - Real Madrid - skupina H, 4. kolo, 20:45
21.Apoel Nikozia - Real Madrid – skupina H, 5. kolo, 20:45
AS Monako - RB Leipzig – skupina G, 5. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur – skupina H, 5. kolo, 20:45
FC Sevilla - FC Liverpool – skupina E, 5. kolo, 20:45
Manchester City - Feyenoord Rotterdam – skupina F, 5. kolo, 20:45
Spartak Moskva - NK Maribor – skupina E, 5. kolo, 18:00
SSC Neapol - Šachťor Doneck – skupina F, 5. kolo, 20:45
22.Anderlecht - Bayern Mníchov – skupina B, 5. kolo, 20:45
Atletico Madrid - AS Rím – skupina C, 5. kolo, 20:45
CSKA Moskva - Benfica Lisbon – skupina A, 5. kolo, 18:00
FC Basel - Manchester United – skupina A, 5. kolo, 20:45
Juventus Turín - FC Barcelona – skupina D, 5. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - Celtic Glasgow – skupina B, 5. kolo, 20:45
Qarabag FK – Chelsea – skupina C, 5. kolo, 18:00
Sporting CP - Olympiakos Pireus – skupina D, 5. kolo, 20:45

December

5.AS Rím - Qarabag FK – skupina C, 6. kolo, 20:45
Bayern Mníchov - Paríž Saint Germain – skupina B, 6. kolo, 20:45
Benfica Lisbon – FC Basel – skupiina A, 6. kolo, 20:45
Celtic Glasgow – Anderlecht – skupina B, 6. kolo, 20:45
FC Barcelona - Sporting CP – skupina D, 6. kolo, 20:45
Chelsea - Atletico Madrid – skupina C, 6. kolo, 20:45
Manchester United - CSKA Moskva – skupina A, 6. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Juventus Turín – skupina D, 6. kolo, 20:45
6.FC Liverpool - Spartak Moskva – skupina E, 6. kolo, 20:45
FC Porto - AS Monako – skupina G, 6. kolo, 20:45
Feyenoord Rotterdam - SSC Neapol – skupina F, 6. kolo, 20:45
NK Maribor - FC Sevilla – skupina E, 6. kolo, 20:45
RB Leipzig – Besiktas – skupina G, 6. kolo, 20:45
Real Madrid - Borussia Dortmund – skupina H, 6. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - Manchester City – skupina F, 6. kolo, 20:45
Tottenham Hotspur - Apoel Nikozia – skupina H, 6. kolo, 20:45