Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Liga majstrov

September

Liga majstrov a výsledkový servis na Šport.sk

18.AC Miláno - RSC Anderlecht - skupina C, 1. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam - skupina D, 1. kolo, 20:45
Dinamo Záhreb - FC Porto - skupina A, 1. kolo, 20:45
Málaga CF - Zenit Petrohrad - skupina C, 1. kolo, 20:45
Montpellier Hérault SC - Arsenal FC - skupina B, 1. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - FC Schalke 04 - skupina B, 1. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - FK Dynamo Kyjev - skupina A, 1. kolo, 20:45
Real Madrid CF - Manchester City - skupina D, 1. kolo, 20:45
19.Celtic FC - Benfica SL - skupina G, 1. kolo, 20:45
FC Barcelona - Spartak Moskva - skupina G, 1. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - Valencia CF - skupina F, 1. kolo, 20:45
Chelsea FC - Juventus Turín - skupina E, 1. kolo, 20:45
LOSC Lille Métropole - BATE Borisov - skupina F, 1. kolo, 20:45
Manchester United - Galatasaray SK - skupina H, 1. kolo, 20:45
Sporting Braga - CFR Kluž - skupina H, 1. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - FC Nordsjaelland - skupina E, 1. kolo, 20:45

Október

2.BATE Borisov - FC Bayern Mníchov - skupina F, 2. kolo, 20:45
Benfica SL - FC Barcelona - skupina G, 2. kolo, 20:45
CFR Kluž - Manchester United - skupina H, 2. kolo, 20:45
FC Nordsjaelland - Chelsea FC - skupina E, 2. kolo, 20:45
Galatasaray SK - Sporting Braga - skupina H, 2. kolo, 20:45
Juventus Turín - Šachťor Doneck - skupina E, 2. kolo, 20:45
Spartak Moskva - Celtic FC - skupina G, 2. kolo, 18:00
Valencia CF - LOSC Lille Métropole - skupina F, 2. kolo, 20:45
3.Ajax Amsterdam - Real Madrid CF - skupina D, 2. kolo, 20:45
Arsenal FC - Olympiakos Pireus - skupina B, 2. kolo, 20:45
FC Porto - Paríž Saint Germain - skupina A, 2. kolo, 20:45
FC Schalke 04 - Montpellier Hérault SC - skupina B, 2. kolo, 20:45
FK Dynamo Kyjev - Dinamo Záhreb - skupina A, 2. kolo, 20:45
Manchester City - Borussia Dortmund - skupina D, 2. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Málaga CF - skupina C, 2. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - AC Miláno - skupina C, 2. kolo, 18:00
23.BATE Borisov - Valencia CF - skupina F, 3. kolo, 20:45
FC Barcelona - Celtic FC - skupina G, 3. kolo, 20:45
FC Nordsjaelland - Juventus Turín - skupina E, 3. kolo, 20:45
Galatasaray SK - CFR Kluž - skupina H, 3. kolo, 20:45
LOSC Lille Métropole - FC Bayern Mníchov - skupina F, 3. kolo, 20:45
Manchester United - Sporting Braga - skupina H, 3. kolo, 20:45
Spartak Moskva - Benfica SL - skupina G, 3. kolo, 18:00
Šachťor Doneck - Chelsea FC - skupina E, 3. kolo, 20:45
24.Ajax Amsterdam - Manchester City - skupina D, 3. kolo, 20:45
Arsenal FC - FC Schalke 04 - skupina B, 3. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Real Madrid CF - skupina D, 3. kolo, 20:45
Dinamo Záhreb - Paríž Saint Germain - skupina A, 3. kolo, 20:45
FC Porto - FK Dynamo Kyjev - skupina A, 3. kolo, 20:45
Málaga CF - AC Miláno - skupina C, 3. kolo, 20:45
Montpellier Hérault SC - Olympiakos Pireus - skupina B, 3. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - RSC Anderlecht - skupina C, 3. kolo, 18:00

November

6.AC Miláno - Málaga CF - skupina C, 4. kolo, 20:45
FC Schalke 04 - Arsenal FC - skupina B, 4. kolo, 20:45
FK Dynamo Kyjev - FC Porto - skupina A, 4. kolo, 20:45
Manchester City - Ajax Amsterdam - skupina D, 4. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Montpellier Hérault SC - skupina B, 4. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - Dinamo Záhreb - skupina A, 4. kolo, 20:45
Real Madrid CF - Borussia Dortmund - skupina D, 4. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Zenit Petrohrad - skupina C, 4. kolo, 20:45
7.Benfica SL - Spartak Moskva - skupina G, 4. kolo, 20:45
Celtic FC - FC Barcelona - skupina G, 4. kolo, 20:45
CFR Kluž - Galatasaray SK - skupina H, 4. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - LOSC Lille Métropole - skupina F, 4. kolo, 20:45
Chelsea FC - Šachťor Doneck - skupina E, 4. kolo, 20:45
Juventus Turín - FC Nordsjaelland - skupina E, 4. kolo, 20:45
Sporting Braga - Manchester United - skupina H, 4. kolo, 20:45
Valencia CF - BATE Borisov - skupina F, 4. kolo, 20:45
20.BATE Borisov - LOSC Lille Métropole - skupina F, 5. kolo, 18:00
Benfica SL - Celtic FC - skupina G, 5. kolo, 20:45
CFR Kluž - Sporting Braga - skupina H, 5. kolo, 20:45
FC Nordsjaelland - Šachťor Doneck - skupina E, 5. kolo, 20:45
Galatasaray SK - Manchester United - skupina H, 5. kolo, 20:45
Juventus Turín - Chelsea FC - skupina E, 5. kolo, 20:45
Spartak Moskva - FC Barcelona - skupina G, 5. kolo, 18:00
Valencia CF - FC Bayern Mníchov - skupina F, 5. kolo, 20:45
21.Ajax Amsterdam - Borussia Dortmund - skupina D, 5. kolo, 20:45
Arsenal FC - Montpellier Hérault SC - skupina B, 5. kolo, 20:45
FC Porto - Dinamo Záhreb - skupina A, 5. kolo, 20:45
FC Schalke 04 - Olympiakos Pireus - skupina B, 5. kolo, 20:45
FK Dynamo Kyjev - Paríž Saint Germain - skupina A, 5. kolo, 20:45
Manchester City - Real Madrid CF - skupina D, 5. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - AC Miláno - skupina C, 5. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - Málaga CF - skupina C, 5. kolo, 18:00

December

4.AC Miláno - Zenit Petrohrad - skupina C, 6. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Manchester City - skupina D, 6. kolo, 20:45
Dinamo Záhreb - FK Dynamo Kyjev - skupina A, 6. kolo, 20:45
Málaga CF - RSC Anderlecht - skupina C, 6. kolo, 20:45
Montpellier Hérault SC - FC Schalke 04 - skupina B, 6. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Arsenal FC - skupina B, 6. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - FC Porto - skupina A, 6. kolo, 20:45
Real Madrid CF - Ajax Amsterdam - skupina D, 6. kolo, 20:45
5.Celtic FC - Spartak Moskva - skupina G, 6. kolo, 20:45
FC Barcelona - Benfica SL - skupina G, 6. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - BATE Borisov - skupina F, 6. kolo, 20:45
Chelsea FC - FC Nordsjaelland - skupina E, 6. kolo, 20:45
LOSC Lille Métropole - Valencia CF - skupina F, 6. kolo, 20:45
Manchester United - CFR Kluž - skupina H, 6. kolo, 20:45
Sporting Braga - Galatasaray SK - skupina H, 6. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - Juventus Turín - skupina E, 6. kolo, 20:45
12.Celtic FC - Juventus Turín - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Valencia CF - Paríž Saint Germain - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
13.Real Madrid CF - Manchester United - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Šachťor Doneck - Borussia Dortmund - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
19.Arsenal FC - FC Bayern Mníchov - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
FC Porto - Málaga CF - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
20.AC Miláno - FC Barcelona - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Galatasaray SK - FC Schalke 04 - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45