Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Liga majstrov

Február

Liga majstrov a výsledkový servis na Šport.sk

18.Bayer Leverkusen - Paríž Saint Germain - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Manchester City - FC Barcelona - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
19.AC Miláno - Atlético Madrid - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Arsenal FC - FC Bayern Mníchov - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
25.Olympiakos Pireus - Manchester United - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Zenit Petrohrad - Borussia Dortmund - vyraďovacia fáza / osemfinále, 18:00
26.FC Schalke 04 - Real Madrid CF - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45
Galatasaray SK - Chelsea FC - vyraďovacia fáza / osemfinále, 20:45

Marec

11.Atlético Madrid - AC Miláno - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
FC Bayern Mníchov - Arsenal FC - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
12.FC Barcelona - Manchester City - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
Paríž Saint Germain - Bayer Leverkusen - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
18.Chelsea FC - Galatasaray SK - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
Real Madrid CF - FC Schalke 04 - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
19.Borussia Dortmund - Zenit Petrohrad - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45
Manchester United - Olympiakos Pireus - vyraďovacia fáza / osemfinále odvetný zápas, 20:45

Apríl

1.FC Barcelona - Atlético Madrid, vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
Manchester United - FC Bayern Mníchov, vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
2.Paríž Saint Germain - Chelsea FC, vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
Real Madrid CF - Borussia Dortmund, vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:45
8.Atlético Madrid - FC Barcelona, vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45
Borussia Dortmund - Real Madrid CF, vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45
FC Bayern Mníchov - Manchester United, vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45
Chelsea FC - Paríž Saint Germain, vyraďovacia fáza / štvrťfinále odvetný zápas, 20:45

September

16.AS Monaco - Bayer Leverkusen - skupina C, 1. kolo, 20:45
Benfica SL - Zenit Petrohrad - skupina C, 1. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Arsenal FC - skupina D, 1. kolo, 20:45
Galatasaray SK - RSC Anderlecht - skupina D, 1. kolo, 20:45
Juventus Turín - Malmö FF - skupina A, 1. kolo, 20:45
Liverpool FC - PFC Ludogorets Razgrad - skupina B, 1. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Atlético Madrid - skupina A, 1. kolo, 20:45
Real Madrid CF - FC Bazilej 1893 - skupina B, 1. kolo, 20:45
17.Ajax Amsterdam - Paríž Saint Germain - skupina F, 1. kolo, 20:45
AS Rím - CSKA Moskva - skupina E, 1. kolo, 20:45
Athletic Bilbao - Šachťor Doneck - skupina H, 1. kolo, 20:45
FC Barcelona - APOEL Nikózia - skupina F, 1. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - Manchester City - skupina E, 1. kolo, 20:45
FC Porto - BATE Borisov - skupina H, 1. kolo, 20:45
Chelsea FC - FC Schalke 04 - skupina G, 1. kolo, 20:45
NK Maribor - Sporting Lisabon - skupina G, 1. kolo, 20:45
30.APOEL Nikózia - Ajax Amsterdam - skupina F, 2. kolo, 20:45
BATE Borisov - Athletic Bilbao - skupina H, 2. kolo, 20:45
CSKA Moskva - FC Bayern Mníchov - skupina E, 2. kolo, 18:00
FC Schalke 04 - NK Maribor - skupina G, 2. kolo, 20:45
Manchester City - AS Rím - skupina E, 2. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - FC Barcelona - skupina F, 2. kolo, 20:45
Sporting Lisabon - Chelsea FC - skupina G, 2. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - FC Porto - skupina H, 2. kolo, 20:45

Október

1.Arsenal FC - Galatasaray SK - skupina D, 2. kolo, 20:45
Atlético Madrid - Juventus Turín - skupina A, 2. kolo, 20:45
Bayer Leverkusen - Benfica SL - skupina C, 2. kolo, 20:45
FC Bazilej 1893 - Liverpool FC - skupina B, 2. kolo, 20:45
Malmö FF - Olympiakos Pireus - skupina A, 2. kolo, 20:45
PFC Ludogorets Razgrad - Real Madrid CF - skupina B, 2. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Borussia Dortmund - skupina D, 2. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - AS Monaco - skupina C, 2. kolo, 18:00
21.APOEL Nikózia - Paríž Saint Germain - skupina F, 3. kolo, 20:45
AS Rím - FC Bayern Mníchov - skupina E, 3. kolo, 20:45
BATE Borisov - Šachťor Doneck - skupina H, 3. kolo, 20:45
CSKA Moskva - Manchester City - skupina E, 3. kolo, 18:00
FC Barcelona - Ajax Amsterdam - skupina F, 3. kolo, 20:45
FC Porto - Athletic Bilbao - skupina H, 3. kolo, 20:45
FC Schalke 04 - Sporting Lisabon - skupina G, 3. kolo, 20:45
Chelsea FC - NK Maribor - skupina G, 3. kolo, 20:45
22.AS Monaco - Benfica SL - skupina C, 3. kolo, 20:45
Atlético Madrid - Malmö FF - skupina A, 3. kolo, 20:45
Bayer Leverkusen - Zenit Petrohrad - skupina C, 3. kolo, 20:45
Galatasaray SK - Borussia Dortmund - skupina D, 3. kolo, 20:45
Liverpool FC - Real Madrid CF - skupina B, 3. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Juventus Turín - skupina A, 3. kolo, 20:45
PFC Ludogorets Razgrad - FC Bazilej 1893 - skupina B, 3. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Arsenal FC - skupina D, 3. kolo, 20:45

November

4.Arsenal FC - RSC Anderlecht - skupina D, 4. kolo, 20:45
Benfica SL - AS Monaco - skupina C, 4. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - Galatasaray SK - skupina D, 4. kolo, 20:45
FC Bazilej 1893 - PFC Ludogorets Razgrad - skupina B, 4. kolo, 20:45
Juventus Turín - Olympiakos Pireus - skupina A, 4. kolo, 20:45
Malmö FF - Atlético Madrid - skupina A, 4. kolo, 20:45
Real Madrid CF - Liverpool FC - skupina B, 4. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - Bayer Leverkusen - skupina C, 4. kolo, 18:00
5.Ajax Amsterdam - FC Barcelona - skupina F, 4. kolo, 20:45
Athletic Bilbao - FC Porto - skupina H, 4. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - AS Rím - skupina E, 4. kolo, 20:45
Manchester City - CSKA Moskva - skupina E, 4. kolo, 20:45
NK Maribor - Chelsea FC - skupina G, 4. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - APOEL Nikózia - skupina F, 4. kolo, 20:45
Sporting Lisabon - FC Schalke 04 - skupina G, 4. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - BATE Borisov - skupina H, 4. kolo, 20:45
25.APOEL Nikózia - FC Barcelona - skupina F, 5. kolo, 20:45
BATE Borisov - FC Porto - skupina H, 5. kolo, 18:00
CSKA Moskva - AS Rím - skupina E, 5. kolo, 18:00
FC Schalke 04 - Chelsea FC - skupina G, 5. kolo, 20:45
Manchester City - FC Bayern Mníchov - skupina E, 5. kolo, 20:45
Paríž Saint Germain - Ajax Amsterdam - skupina F, 5. kolo, 20:45
Sporting Lisabon - NK Maribor - skupina G, 5. kolo, 20:45
Šachťor Doneck - Athletic Bilbao - skupina H, 5. kolo, 20:45
26.Arsenal FC - Borussia Dortmund - skupina D, 5. kolo, 20:45
Atlético Madrid - Olympiakos Pireus - skupina A, 5. kolo, 20:45
Bayer Leverkusen - AS Monaco - skupina C, 5. kolo, 20:45
FC Bazilej 1893 - Real Madrid CF - skupina B, 5. kolo, 20:45
Malmö FF - Juventus Turín - skupina A, 5. kolo, 20:45
PFC Ludogorets Razgrad - Liverpool FC - skupina B, 5. kolo, 20:45
RSC Anderlecht - Galatasaray SK - skupina D, 5. kolo, 20:45
Zenit Petrohrad - Benfica SL - skupina C, 5. kolo, 18:00

December

9.AS Monaco - Zenit Petrohrad - skupina C, 6. kolo, 20:45
Benfica SL - Bayer Leverkusen - skupina C, 6. kolo, 20:45
Borussia Dortmund - RSC Anderlecht - skupina D, 6. kolo, 20:45
Galatasaray SK - Arsenal FC - skupina D, 6. kolo, 20:45
Juventus Turín - Atlético Madrid - skupina A, 6. kolo, 20:45
Liverpool FC - FC Bazilej 1893 - skupina B, 6. kolo, 20:45
Olympiakos Pireus - Malmö FF - skupina A, 6. kolo, 20:45
Real Madrid CF - PFC Ludogorets Razgrad - skupina B, 6. kolo, 20:45
10.Ajax Amsterdam - APOEL Nikózia - skupina F, 6. kolo, 20:45
AS Rím - Manchester City - skupina E, 6. kolo, 20:45
Athletic Bilbao - BATE Borisov - skupina H, 6. kolo, 20:45
FC Barcelona - Paríž Saint Germain - skupina F, 6. kolo, 20:45
FC Bayern Mníchov - CSKA Moskva - skupina E, 6. kolo, 20:45
FC Porto - Šachťor Doneck - skupina H, 6. kolo, 20:45
Chelsea FC - Sporting Lisabon - skupina G, 6. kolo, 20:45
NK Maribor - FC Schalke 04 - skupina G, 6. kolo, 20:45