Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Majstrovstvá sveta v hokeji

Máj

Spravodajstvo z MS v hokeji 2015 a Prehľad a výsledky zápasov z MS 2015

1.Česká republika - Švédsko - skupina A, základná časť, 20:15
Kanada - Lotyšsko - skupina A, základná časť, 16:15
Rusko - Nórsko - skupina B, základná časť, 20:15
USA - Fínsko - skupina B, základná časť, 16:15
2.Bielorusko - Slovinsko - skupina B, základná časť, 16:15
Francúzsko - Nemecko - skupina A, základná časť, 16:15
Lotyšsko - Česká republika - skupina A, základná časť, 20:15
Nórsko - USA - skupina B, základná časť, 20:15
SLOVENSKO - Dánsko - skupina B, základná časť, 12:15
Švajčiarsko - Rakúsko - skupina A, základná časť, 12:15
3.Bielorusko - SLOVENSKO - skupina B, základná časť, 16:15
Dánsko - Fínsko - skupina B, základná časť, 20:15
Francúzsko - Švajčiarsko - skupina A, základná časť, 20:15
Kanada - Nemecko - skupina A, základná časť, 16:15
Rakúsko - Švédsko - skupina A, základná časť, 12:15
Rusko - Slovinsko - skupina B, základná časť, 12:15
4.Kanada - Česká republika - skupina A, základná časť, 20:15
Lotyšsko - Švédsko - skupina A, základná časť, 16:15
Nórsko - Fínsko - skupina B, základná časť, 20:15
Rusko - USA - skupina B, základná časť, 16:15
5.Dánsko - Bielorusko - skupina B, základná časť, 16:15
Rakúsko - Francúzsko - skupina A, základná časť, 20:15
SLOVENSKO - Slovinsko - skupina B, základná časť, 20:15
Švajčiarsko - Nemecko - skupina A, základná časť, 16:15
6.Rusko - Dánsko - skupina B, základná časť, 16:15
SLOVENSKO - Nórsko - skupina B, základná časť, 20:15
Švajčiarsko - Lotyšsko - skupina A, základná časť, 16:15
Švédsko - Kanada - skupina A, základná časť, 20:15
7.Česká republika - Francúzsko - skupina A, základná časť, 16:15
Fínsko - Slovinsko - skupina B, základná časť, 20:15
Švédsko - Nemecko - skupina A, základná časť, 20:15
USA - Bielorusko - skupina B, základná časť, 16:15
8.Česká republika - Rakúsko - skupina A, základná časť, 16:15
Nemecko - Lotyšsko - skupina A, základná časť, 20:15
Slovinsko - Nórsko - skupina B, základná časť, 16:15
USA - Dánsko - skupina B, základná časť, 20:15
9.Bielorusko - Rusko - skupina B, základná časť, 12:15
Dánsko - Nórsko - skupina B, základná časť, 20:15
Fínsko - SLOVENSKO - skupina B, základná časť, 16:15
Francúzsko - Kanada - skupina A, základná časť, 12:15
Rakúsko - Lotyšsko - skupina A, základná časť, 16:15
Švédsko - Švajčiarsko - skupina A, základná časť, 20:15
10.Nemecko - Česká republika - skupina A, základná časť, 16:15
SLOVENSKO - Rusko - skupina B, základná časť, 20:15
Slovinsko - USA - skupina B, základná časť, 16:15
Švajčiarsko - Kanada - skupina A, základná časť, 20:15
11.Fínsko - Bielorusko - skupina B, základná časť, 16:15
Nemecko - Rakúsko - skupina A, základná časť, 16:15
Slovinsko - Dánsko - skupina B, základná časť, 20:15
Švédsko - Francúzsko - skupina A, základná časť, 20:15
12.Česká republika - Švajčiarsko - skupina A, základná časť, 20:15
Fínsko - Rusko - skupina B, základná časť, 20:15
Kanada - Rakúsko - skupina A, základná časť, 12:15
Lotyšsko - Francúzsko - skupina A, základná časť, 16:15
Nórsko - Bielorusko - skupina B, základná časť, 12:15
USA - SLOVENSKO - skupina B, základná časť, 16:15
14.1A - 4B - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 15:15
2A - 3B - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 16:15
3A - 2B - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 19:15
4A - 1B - vyraďovacia fáza / štvrťfinále, 20:15
16.1A/4B - 2B/3A - vyraďovacia fáza / semifinále, 15:15
1B/4A - 2A/3B - vyraďovacia fáza / semifinále, 19:15
17.víťaz SF1 - víťaz SF2 - vyraďovacia fáza / finále, 20:45
zdolaný SF1 - zdolaný SF2 - vyraďovacia fáza / o 3. miesto, 16:15