Východ slnka | Východ: 06:39 |
Západ slnka | Západ: 16:59 |
Ostatné kalendáre pre tento deň |
|
Meniny | Roberta, Eleonory |
Medzinárodné dni | Medzinárodný deň turistických sprievodcov |
| Medzinárodný deň materského jazyka (UNESCO) |
Rímskokatolícky | Sv. Peter Damiáni, biskup a učiteľ Cirkvi |
Gréckokatolícky | Náš prepodobný otec Timotej zo Symbolov. Náš otec svätý Eustatios, arcibiskup veľkej Antiochie. |
Školské prázdniny | Zimné prázdniny - Lubelské, Lodžské, Podkarpatské, Pomoranské, Sliezske vojvodstvo |
Hokejová extra liga | Dukla Trenčín - HK Spiš.N.Ves |
| HC 05 Ban. Bystrica a.s. - Voľno |
| HC Košice - MHk 32 L. Mikuláš |
| HK 36 Skalica - HKM a.s. Zvolen |
| HK Orange 20 - HK Nitra a.s. |
| MHC Martin - HC Slovan Bratislava |
| MsHK GARMIN Žilina - HK ŠKP Poprad |
Olympijské hry 2010 | 10:00- Alpské lyžovanie - Muži Obrovský Slalom 1 |
| 10:45- Biatlon - Muži 15 km Hromadný Štart (vyhlásenie víťazov ) |
| 12:00- Ľadový hokej - Muži Kvalifikačné kolo - Skupina B Hra 16 |
| 12:15*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd 1/8 Finále |
| 12:48*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd 1/4 Finále |
| 13:00- Biatlon - Ženy 12.5 km Hromadný Štart (vyhlásenie víťazov ) |
| 13:07*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd Semifinále |
| 13:18*- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd Finále (vyhlásenie víťazov ) |
| 13:30- Boby - Dvojice Rozbeh 3 |
| 13:45- Alpské lyžovanie - Muži Obrovský Slalom 2 (vyhlásenie víťazov ) |
| 14:00- Curling - Muži kolo 9 |
| 14:45*- Boby - Dvojice Rozbeh 4 (vyhlásenie víťazov ) |
| 15:00- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1500 m (vyhlásenie víťazov ) |
| 16:15- Krasokorčuľovanie – Tanečné Páry - Voľné Tance |
| 16:40- Ľadový hokej - Muži Kvalifikačné kolo - Skupina A Hra 17 |
| 19:00- Curling - Ženy kolo 9 |
| 21:00- Ľadový hokej - Muži Kvalifikačné kolo - Skupina C Hra 18 |
| 9:00- Curling - Ženy kolo 8 |
| 9:15- Lyžovanie voľným štýlom - Muži Zjazd Kvalifikácia |
Eurovízia | Slovinsko - národné finále |
| Slovensko - druhé národné semifinále |
Lunárny kalendár | Prvá štvrť |
Indický kalendár | 2. Phālgun 1931 |
Etiópsky kalendár | 14. Yäkatit 2002 |
Islamský kalendár | 7. Rabi' al-awwal 1431 |
Máysky kalendár | 1.Cimi - 9.Cumku - 12.17.16.7.6 |
Perzský kalendár | 2. Esfand 1388 |
Židovský kalendár | 7. Adar Bejt 5770 |
Gregoriánsky | 21. Február 2010 |