|
1. | Düsseldorf – Düsseldorf – 1. etapa, 13 km |
2. | Düsseldorf – Li?ge – 2. etapa, 202 km |
3. | Verviers – Longwy – 3.etapa, 202 km |
4. | Mondorf-les-Bains – Vittel – 4. etapa, 203 km |
5. | Vittel - La planche des belles filles – 5. etapa, 160 km |
6. | Vesoul – Troyes – 6. etapa, 216 km |
7. | Troyes – Nuits-Saint-Georges – 7. etapa, 214 km |
8. | Dole - Station des rousses – 8. etapa, 187 km |
9. | Nantua – Chambéry – 9. etapa, 181 km |
10. | Dordogne – oddychový deň |
11. | Périgueux – Bergerac – 10. etapa, 178 km |
12. | Eymet – Pau – 11. etapa, 202 km |
13. | Pau – Peyragudes – 12. etapa, 214 km |
14. | Saint-Girons – Foix – 13. etapa, 100 km |
15. | Blagnac – Rodez – 14. etapa, 181 km |
16. | Laissac-Sévérac l'Église - Le Puy-en-Velay – 15. etapa, 189 km |
17. | Le Puy-en-Velay – oddychový deň |
18. | Le Puy-en-Velay – Romans-sur-Is?re – 16. etapa, 165 km |
19. | La Mure – Serre-Chevalier – 17. etapa, 183 km |
20. | Briançon – Izoard – 18. etapa, 178 km |
21. | Embrun – Salon-de-Provence – 19. etapa, 220 km |
22. | Marseille – Marseille – 20. etapa, 23 km |
23. | Montgeron - Paris Champs-Élysées – 21. etapa, 105 km |