Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ZOH 2018

Február

9.Otvárací ceremoniál - PyeongChang Olympic Stadium, 12:00-14:00
10.Bežecké lyžovanie, 7,5 km + 7,5 km Skiathlon žien - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 08:15-09:20
Biatlon, 7,5 km, šprint žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Japonsko - Švédsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švajčiarsko - Južná Kórea - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Rýchlokorčuľovanie, 3000 m, ženy - Gangneung Oval, 12:00-13:50
Sane, jazda 1 a 2, muži - Olympic Sliding Centre, 11:10-14:20
Skoky na lyžiach, stredný mostík, finále muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:35-15:20
Šortrek, 1500 m, finále muži - Gangneung Ice Arena
Šortrek, 500 m, 3000 m štafeta, kvalifikácia ženy - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:50
11.Akrobatické lyžovanie, moguls, finále ženy - Pheonix Snow Park, 11:30-12:00, 13:00-14:40
Alpské lyžovanie, zjazd mužov - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-05:05
Bežecké lyžovanie, 15 km + 15 km Skiathlon mužov - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:15-09:10
Biatlon, 10 km, šprint mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:55
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Fínsko - USA - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Kanada - Rusko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Rýchlokorčuľovanie, 5000 m, muži - Gangneung Oval, 08:00-10:15
Sane, jazda 3 a 4, muži - Olympic Sliding Centre, 10:50-13:35
Snoubording, slopestyle, finále muži - Pheonix Snow Park, 02:00-03:45
12.Akrobatické lyžovanie, moguls, finále muži - Pheonix Snow Park, 11:30-12:00, 13:00-14:40
Alpské lyžovanie, obrovský slalom žien - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-03:55, 05:45-07:35
Biatlon, 10 km, stíhacie preteky žien - Alpensia Biathlon Centre, 11:10-12:00
Biatlon, 12,5 km, stíhacie preteky mužov - Alpensia Biathlon Centre, 13:00-13:55
Krasokorčuľovanie, súťaž družstiev (voľné jazdy muži, voľné jazdy ženy, voľné jazdy tanečné páry) - Gangneung Ice Arena, 02:00-05:25
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švajčiarsko - Japonsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švédsko - Južná Kórea - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Rýchlokorčuľovanie, 1500 m, ženy - Gangneung Oval, 13:30-15:10
Sane, jazda 1 a 2, ženy - Olympic Sliding Centre, 11:50-14:20
Skoky na lyžiach, stredný mostík, finále ženy - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:50-15:20
Snoubording, slopestyle, finále ženy - Pheonix Snow Park, 02:00-03:45
13.Alpské lyžovanie, alpslá kombinácia mužov - Jeongseon Alpine Centre, 03:30-05:10, 07:00-08:25
Bežecké lyžovanie, individuálny šprint klasický, muži/ženy - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 09:30-10:45, 12:00-14:00
Curling, zmiešané dvojice, zápas o bronz - Gangneung Curling Centre, 01:05-03:00
Curling, zmiešané dvojice, zápas o zlato - Gangneung Curling Centre, 12:05-14:20
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Kanada - Fínsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, USA - Rusko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Rýchlokorčuľovanie, 1500 m, muži - Gangneung Oval, 12:00-13:45
Sane, jazda 3 a 4, ženy - Olympic Sliding Centre, 11:30-13:55
Snoubording, U-rampa, finále ženy - Pheonix Snow Park, 02:00-03:40
Šortrek, 1000 m, 5000 m štafeta, kvalifikácia muži - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:30
Šortrek, 500 m, finále ženy - Gangneung Ice Arena
14.Alpské lyžovanie, slalom žien - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-03:50, 05:45-07:25
Biatlon, 15 km, individuálne preteky žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:05-14:00
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Slovensko - Rusko - Gangneung Hockey Centre,13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, USA - Slovinsko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Južná Kórea - Japonsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švédsko - Švajčiarsko - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30
Rýchlokorčuľovanie, 1000 m, ženy - Gangneung Oval, 11:00-12:30
Sane, dvojice - Olympic Sliding Centre, 12:20-14:25
Severská kombinácia, individuálna súťaž, beh 10 km, muži - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 09:45-10:45
Severská kombinácia, individuálna súťaž, skoky na strednom mostíku, muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 07:00-07:55
Snoubording, U-rampa, finále muži - Pheonix Snow Park, 02:30-04:10
15.Alpské lyžovanie, super obrovský slalom mužov - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-05:10
Bežecké lyžovanie, 10 km, voľná technika žien - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:30-09:15
Biatlon, 20 km, individuálne preteky mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:00-14:00
Krasokorčuľovanie, voľný program, športové páry - Gangneung Ice Arena, 02:30-05:55
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Česko - Južná Kórea - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Fínsko - Nemecko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Nórsko - Švédsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Švajčiarsko - Kanada - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Rusko - Fínsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, USA - Kanada - Kwandong Hockey Centre, 12:10-14:30
Rýchlokorčuľovanie, 10000 m, muži - Gangneung Oval, 12:00-14:10
Sane, tímové preteky - Olympic Sliding Centre, 13:30-14:45
Skeleton, jazda 1 a 2, muži - Olympic Sliding Centre, 02:00-04:25
Snoubording, Snowboard Cross, finále muži - Pheonix Snow Park, 05:30-07:00
16.Akrobatické lyžovanie, Aerials, finále ženy - Pheonix Snow Park, 12:00-13:20
Bežecké lyžovanie, 15 km, voľná technika mužov - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:00-08:50
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Fínsko - Nórsko - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Rusko - Slovinsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Švédsko - Nemecko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, USA - Slovensko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30
Rýchlokorčuľovanie, 5000 m, ženy - Gangneung Oval, 12:00-13:30
Skeleton, jazda 1 a 2, ženy - Olympic Sliding Centre, 12:20-14:10
Skeleton, jazda 3 a 4, muži - Olympic Sliding Centre, 01:30-04:10
Snoubording, Snowboard Cross, finále ženy - Pheonix Snow Park, 04:15-05:15
17.Akrobatické lyžovanie, Slopstyle, finále ženy - Pheonix Snow Park, 05:00-06:35
Alpské lyžovanie, super obrovský slalom žien - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-04:55
Bežecké lyžovanie, 4 x 5 km šafeta žien - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 10:30-11:45
Biatlon, 12,5 km, pretky s hromadným štartom žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:10
Krasokorčuľovanie, voľný program muži - Gangneung Ice Arena, 02:00-06:25
Ľadový hokej, štvrťfinále, ženy - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30
- Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Južná Kórea - Švajčiarsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Kanada - Česko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Rusko - USA - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Slovinsko - Slovensko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Skeleton, jazda 3 a 4, ženy - Olympic Sliding Centre, 12:20-14:40
Skoky na lyžiach, veľký mostík, finále muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:30-15:15
Šortrek, 1500 m ženy, 1000 m muži, finále - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:55
18.Akrobatické lyžovanie, Aerials, finále muži - Pheonix Snow Park, 12:00-13:20
Akrobatické lyžovanie, Slopstyle, finále muži - Pheonix Snow Park, 05:15-06:50
Alpské lyžovanie, obrovský slalom mužov - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-04:10, 05:45-07:45
Bežecké lyžovanie, 4 x 10 km šafeta mužov - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:15-09:10
Biatlon, 15 km, pretky s hromadným štartom mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:15
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Česko - Švajčiarsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Kanada - Južná Kórea - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Nemecko - Nórsko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30
Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Švédsko - Fínsko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, zápas o umiestnenie, ženy - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30
- Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Rýchlokorčuľovanie, 500 m, ženy - Gangneung Oval, 12:00-13:55
19.Bobovanie, dvojboby mužov, jazda 3 a 4 - Olympic Sliding Centre, 12:15-15:00
Ľadový hokej, semifinále, ženy - Gangneung Hockey Centre, 05:10-07:30
- Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
Rýchlokorčuľovanie, 500 m, muži - Gangneung Oval, 12:00-14:00
Skoky na lyžiach, tímová súťaž, muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:30-15:15
20.Akrobatické lyžovanie, U-rampa, finále ženy - Pheonix Snow Park, 02:30-03:55
Biatlon, 2 x 6 km ženy + 2 x 7,5 km muži, zmiešaná štafeta - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45
Krasokorčuľovanie, tanečné páry, voľné tance - Gangneung Ice Arena, 02:00-05:45
Ľadový hokej, kvalifikačné kolo, muži - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30
- Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00
- Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
- Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, zápas o umiestnenie, ženy - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30
- Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Severská kombinácia, individuálna súťaž, beh 10 km, muži - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 13:45-14:45
Severská kombinácia, individuálna súťaž, skoky na veľkom mostíku, muži - Alpensia Ski Jumping Centre,11:00-11:55
Šortrek, 1000 m kvalifikácia ženy, 500 m kvalifikácia muži - Gangneung Ice Arena
Šortrek, 3000 m štafeta, finále ženy - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:00
21.Akrobatické lyžovanie, Ski Cross, finále muži - Pheonix Snow Park, 05:15-06:55
Alpské lyžovanie, zjazd žien - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-04:50
Bežecké lyžovanie, tímový šprint voľný, muži/ženy - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 09:00-10:30, 11:00-12:20
Bobovanie, ženy, jazda 3 a 4 - Olympic Sliding Centre, 12:40-15:00
Ľadový hokej, štvrťfinále, muži - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30
- Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00
- Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
- Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30
Ľadový hokej, zápas o bronz, ženy - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00
Rýchlokorčuľovanie, stíhacie preteky tímov, finále - Gangneung Oval, 12:00-14:50
22.Akrobatické lyžovanie, U-rampa, finále muži - Pheonix Snow Park, 03:30-05:00
Alpské lyžovanie, slalom mužov - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-04:10, 05:45-07:40
Biatlon, 4 x 6 km štafeta žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45
Ľadový hokej, zápas o zlato, ženy - Gangneung Hockey Centre, 05:10-08:00
Severská kombinácia, tímová súťaž, beh 4x5 km, muži - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 11:20-12:20
Severská kombinácia, tímová súťaž, skoky na veľkom mostíku, muži - Alpensia Ski Jumping Centre,08:30-09:10
Šortrek, 500 m finále muži, 1000 m finále ženy, 5000 m štafeta finále muži - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:45
23.Akrobatické lyžovanie, Ski Cross, finále ženy - Pheonix Snow Park, 05:15-06:55
Alpské lyžovanie, alpslá kombinácia žien - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-04:25, 06:30-07:45
Biatlon, 4 x 7,5 km štafeta mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45
Curling, muži, zápas o bronz - Gangneung Curling Centre, 07:35-10:30
Krasokorčuľovanie, voľný program ženy - Gangneung Ice Arena, 02:00-06:15
Ľadový hokej, semifinále, muži - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00
- Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30
Rýchlokorčuľovanie, 1000 m, muži - Gangneung Oval, 11:00-12:35
Snoubording, Big Air, finále ženy - Alpensia Ski Jumping Centre, 01:30-03:15
24.Alpské lyžovanie, alpská tímová súťaž - Yongpyong Alpine Centre, 03:00-04:55
Bežecké lyžovanie, 50 km, preteky s hromadným štrtom mužov, klasické - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 06:00-09:05
Curling, muži, zápas o zlato - Gangneung Curling Centre, 07:35-10:55
Curling, ženy, zápas o bronz - Gangneung Curling Centre, 12:05-15:00
Ľadový hokej, zápas o bronz, muži - Gangneung Hockey Centre, 13:10-16:00
Rýchlokorčuľovanie, preteky s hromadným štartom, muži/ženy - Gangneung Oval, 12:00-14:40
Snoubording, Big Air, finále muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 02:00-03:45
Snoubording, paralelný obrovský slalom, finále muži/ženy - Pheonix Snow Park, 04:00-05:30
25.Bežecké lyžovanie, 30 km, preteky s hromadným štrtom žien, klasické - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:15-09:20
Bobovanie, štvorboby mužov, jazda 3 a 4 - Olympic Sliding Centre, 01:30-04:30
Curling, ženy, zápas o zlato - Gangneung Curling Centre, 01:05-04:25
Ľadový hokej, zápas o zlato, muži - Gangneung Hockey Centre, 05:10-08:00
Záverečný ceremoniál - PyeongChang Olympic Stadium, 12:00-14:00