P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
2 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
3 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
4 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
5 | 29 | 30 | 31 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 1 | 2 | 3 | 4 | |||
6 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Otvárací ceremoniál - PyeongChang Olympic Stadium, 12:00-14:00
| 10
Bežecké lyžovanie, 7,5 km + 7,5 km Skiathlon žien - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 08:15-09:20Biatlon, 7,5 km, šprint žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Japonsko - Švédsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švajčiarsko - Južná Kórea - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Rýchlokorčuľovanie, 3000 m, ženy - Gangneung Oval, 12:00-13:50Sane, jazda 1 a 2, muži - Olympic Sliding Centre, 11:10-14:20Skoky na lyžiach, stredný mostík, finále muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:35-15:20Šortrek, 1500 m, finále muži - Gangneung Ice ArenaŠortrek, 500 m, 3000 m štafeta, kvalifikácia ženy - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:50
| 11
Akrobatické lyžovanie, moguls, finále ženy - Pheonix Snow Park, 11:30-12:00, 13:00-14:40Alpské lyžovanie, zjazd mužov - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-05:05Bežecké lyžovanie, 15 km + 15 km Skiathlon mužov - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:15-09:10Biatlon, 10 km, šprint mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:55Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Fínsko - USA - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Kanada - Rusko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Rýchlokorčuľovanie, 5000 m, muži - Gangneung Oval, 08:00-10:15Sane, jazda 3 a 4, muži - Olympic Sliding Centre, 10:50-13:35Snoubording, slopestyle, finále muži - Pheonix Snow Park, 02:00-03:45
|
7 | 12
Akrobatické lyžovanie, moguls, finále muži - Pheonix Snow Park, 11:30-12:00, 13:00-14:40Alpské lyžovanie, obrovský slalom žien - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-03:55, 05:45-07:35Biatlon, 10 km, stíhacie preteky žien - Alpensia Biathlon Centre, 11:10-12:00Biatlon, 12,5 km, stíhacie preteky mužov - Alpensia Biathlon Centre, 13:00-13:55Krasokorčuľovanie, súťaž družstiev (voľné jazdy muži, voľné jazdy ženy, voľné jazdy tanečné páry) - Gangneung Ice Arena, 02:00-05:25Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švajčiarsko - Japonsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švédsko - Južná Kórea - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Rýchlokorčuľovanie, 1500 m, ženy - Gangneung Oval, 13:30-15:10Sane, jazda 1 a 2, ženy - Olympic Sliding Centre, 11:50-14:20Skoky na lyžiach, stredný mostík, finále ženy - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:50-15:20Snoubording, slopestyle, finále ženy - Pheonix Snow Park, 02:00-03:45
| 13
Alpské lyžovanie, alpslá kombinácia mužov - Jeongseon Alpine Centre, 03:30-05:10, 07:00-08:25Bežecké lyžovanie, individuálny šprint klasický, muži/ženy - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 09:30-10:45, 12:00-14:00Curling, zmiešané dvojice, zápas o bronz - Gangneung Curling Centre, 01:05-03:00Curling, zmiešané dvojice, zápas o zlato - Gangneung Curling Centre, 12:05-14:20Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Kanada - Fínsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, USA - Rusko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Rýchlokorčuľovanie, 1500 m, muži - Gangneung Oval, 12:00-13:45Sane, jazda 3 a 4, ženy - Olympic Sliding Centre, 11:30-13:55Snoubording, U-rampa, finále ženy - Pheonix Snow Park, 02:00-03:40Šortrek, 1000 m, 5000 m štafeta, kvalifikácia muži - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:30Šortrek, 500 m, finále ženy - Gangneung Ice Arena
| 14
Alpské lyžovanie, slalom žien - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-03:50, 05:45-07:25Biatlon, 15 km, individuálne preteky žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:05-14:00Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Slovensko - Rusko - Gangneung Hockey Centre,13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, USA - Slovinsko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Južná Kórea - Japonsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Švédsko - Švajčiarsko - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30Rýchlokorčuľovanie, 1000 m, ženy - Gangneung Oval, 11:00-12:30Sane, dvojice - Olympic Sliding Centre, 12:20-14:25Severská kombinácia, individuálna súťaž, beh 10 km, muži - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 09:45-10:45Severská kombinácia, individuálna súťaž, skoky na strednom mostíku, muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 07:00-07:55Snoubording, U-rampa, finále muži - Pheonix Snow Park, 02:30-04:10
| 15
Alpské lyžovanie, super obrovský slalom mužov - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-05:10Bežecké lyžovanie, 10 km, voľná technika žien - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:30-09:15Biatlon, 20 km, individuálne preteky mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:00-14:00Krasokorčuľovanie, voľný program, športové páry - Gangneung Ice Arena, 02:30-05:55Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Česko - Južná Kórea - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Fínsko - Nemecko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Nórsko - Švédsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Švajčiarsko - Kanada - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, Rusko - Fínsko - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas ženy, USA - Kanada - Kwandong Hockey Centre, 12:10-14:30Rýchlokorčuľovanie, 10000 m, muži - Gangneung Oval, 12:00-14:10Sane, tímové preteky - Olympic Sliding Centre, 13:30-14:45Skeleton, jazda 1 a 2, muži - Olympic Sliding Centre, 02:00-04:25Snoubording, Snowboard Cross, finále muži - Pheonix Snow Park, 05:30-07:00
| 16
Akrobatické lyžovanie, Aerials, finále ženy - Pheonix Snow Park, 12:00-13:20Bežecké lyžovanie, 15 km, voľná technika mužov - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:00-08:50Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Fínsko - Nórsko - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Rusko - Slovinsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Švédsko - Nemecko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, USA - Slovensko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30Rýchlokorčuľovanie, 5000 m, ženy - Gangneung Oval, 12:00-13:30Skeleton, jazda 1 a 2, ženy - Olympic Sliding Centre, 12:20-14:10Skeleton, jazda 3 a 4, muži - Olympic Sliding Centre, 01:30-04:10Snoubording, Snowboard Cross, finále ženy - Pheonix Snow Park, 04:15-05:15
| 17
Akrobatické lyžovanie, Slopstyle, finále ženy - Pheonix Snow Park, 05:00-06:35Alpské lyžovanie, super obrovský slalom žien - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-04:55Bežecké lyžovanie, 4 x 5 km šafeta žien - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 10:30-11:45Biatlon, 12,5 km, pretky s hromadným štartom žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:10Krasokorčuľovanie, voľný program muži - Gangneung Ice Arena, 02:00-06:25Ľadový hokej, štvrťfinále, ženy - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30 - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Južná Kórea - Švajčiarsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Kanada - Česko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Rusko - USA - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Slovinsko - Slovensko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Skeleton, jazda 3 a 4, ženy - Olympic Sliding Centre, 12:20-14:40Skoky na lyžiach, veľký mostík, finále muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:30-15:15Šortrek, 1500 m ženy, 1000 m muži, finále - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:55
| 18
Akrobatické lyžovanie, Aerials, finále muži - Pheonix Snow Park, 12:00-13:20Akrobatické lyžovanie, Slopstyle, finále muži - Pheonix Snow Park, 05:15-06:50Alpské lyžovanie, obrovský slalom mužov - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-04:10, 05:45-07:45Bežecké lyžovanie, 4 x 10 km šafeta mužov - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:15-09:10Biatlon, 15 km, pretky s hromadným štartom mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:15Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Česko - Švajčiarsko - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Kanada - Južná Kórea - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Nemecko - Nórsko - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30Ľadový hokej, úvodný zápas muži, Švédsko - Fínsko - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, zápas o umiestnenie, ženy - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30 - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Rýchlokorčuľovanie, 500 m, ženy - Gangneung Oval, 12:00-13:55
|
8 | 19
Bobovanie, dvojboby mužov, jazda 3 a 4 - Olympic Sliding Centre, 12:15-15:00Ľadový hokej, semifinále, ženy - Gangneung Hockey Centre, 05:10-07:30 - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30Rýchlokorčuľovanie, 500 m, muži - Gangneung Oval, 12:00-14:00Skoky na lyžiach, tímová súťaž, muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 13:30-15:15
| 20
Akrobatické lyžovanie, U-rampa, finále ženy - Pheonix Snow Park, 02:30-03:55Biatlon, 2 x 6 km ženy + 2 x 7,5 km muži, zmiešaná štafeta - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45Krasokorčuľovanie, tanečné páry, voľné tance - Gangneung Ice Arena, 02:00-05:45Ľadový hokej, kvalifikačné kolo, muži - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30 - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00 - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30 - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, zápas o umiestnenie, ženy - Kwandong Hockey Centre, 04:10-06:30 - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Severská kombinácia, individuálna súťaž, beh 10 km, muži - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 13:45-14:45Severská kombinácia, individuálna súťaž, skoky na veľkom mostíku, muži - Alpensia Ski Jumping Centre,11:00-11:55Šortrek, 1000 m kvalifikácia ženy, 500 m kvalifikácia muži - Gangneung Ice ArenaŠortrek, 3000 m štafeta, finále ženy - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:00
| 21
Akrobatické lyžovanie, Ski Cross, finále muži - Pheonix Snow Park, 05:15-06:55Alpské lyžovanie, zjazd žien - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-04:50Bežecké lyžovanie, tímový šprint voľný, muži/ženy - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 09:00-10:30, 11:00-12:20Bobovanie, ženy, jazda 3 a 4 - Olympic Sliding Centre, 12:40-15:00Ľadový hokej, štvrťfinále, muži - Gangneung Hockey Centre, 04:10-06:30 - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00 - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30 - Kwandong Hockey Centre, 13:10-15:30Ľadový hokej, zápas o bronz, ženy - Kwandong Hockey Centre, 08:40-11:00Rýchlokorčuľovanie, stíhacie preteky tímov, finále - Gangneung Oval, 12:00-14:50
| 22
Akrobatické lyžovanie, U-rampa, finále muži - Pheonix Snow Park, 03:30-05:00Alpské lyžovanie, slalom mužov - Yongpyong Alpine Centre, 02:15-04:10, 05:45-07:40Biatlon, 4 x 6 km štafeta žien - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45Ľadový hokej, zápas o zlato, ženy - Gangneung Hockey Centre, 05:10-08:00Severská kombinácia, tímová súťaž, beh 4x5 km, muži - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 11:20-12:20Severská kombinácia, tímová súťaž, skoky na veľkom mostíku, muži - Alpensia Ski Jumping Centre,08:30-09:10Šortrek, 500 m finále muži, 1000 m finále ženy, 5000 m štafeta finále muži - Gangneung Ice Arena, 11:00-13:45
| 23
Akrobatické lyžovanie, Ski Cross, finále ženy - Pheonix Snow Park, 05:15-06:55Alpské lyžovanie, alpslá kombinácia žien - Jeongseon Alpine Centre, 03:00-04:25, 06:30-07:45Biatlon, 4 x 7,5 km štafeta mužov - Alpensia Biathlon Centre, 12:15-13:45Curling, muži, zápas o bronz - Gangneung Curling Centre, 07:35-10:30Krasokorčuľovanie, voľný program ženy - Gangneung Ice Arena, 02:00-06:15Ľadový hokej, semifinále, muži - Gangneung Hockey Centre, 08:40-11:00 - Gangneung Hockey Centre, 13:10-15:30Rýchlokorčuľovanie, 1000 m, muži - Gangneung Oval, 11:00-12:35Snoubording, Big Air, finále ženy - Alpensia Ski Jumping Centre, 01:30-03:15
| 24
Alpské lyžovanie, alpská tímová súťaž - Yongpyong Alpine Centre, 03:00-04:55Bežecké lyžovanie, 50 km, preteky s hromadným štrtom mužov, klasické - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 06:00-09:05Curling, muži, zápas o zlato - Gangneung Curling Centre, 07:35-10:55Curling, ženy, zápas o bronz - Gangneung Curling Centre, 12:05-15:00Ľadový hokej, zápas o bronz, muži - Gangneung Hockey Centre, 13:10-16:00Rýchlokorčuľovanie, preteky s hromadným štartom, muži/ženy - Gangneung Oval, 12:00-14:40Snoubording, Big Air, finále muži - Alpensia Ski Jumping Centre, 02:00-03:45Snoubording, paralelný obrovský slalom, finále muži/ženy - Pheonix Snow Park, 04:00-05:30
| 25
Bežecké lyžovanie, 30 km, preteky s hromadným štrtom žien, klasické - Alpensia Cross-Country Skiing Centre, 07:15-09:20Bobovanie, štvorboby mužov, jazda 3 a 4 - Olympic Sliding Centre, 01:30-04:30Curling, ženy, zápas o zlato - Gangneung Curling Centre, 01:05-04:25Ľadový hokej, zápas o zlato, muži - Gangneung Hockey Centre, 05:10-08:00Záverečný ceremoniál - PyeongChang Olympic Stadium, 12:00-14:00
|
9 | 26 | 27 | 28 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 2 | 3 | 4 | |||
10 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
12 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
13 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 1 | ||||||
14 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
15 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
17 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
18 | 30 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
19 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
20 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
22 | 28 | 29 | 30 | 31 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 1 | 2 | 3 | ||||
23 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
24 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
25 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
26 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 1 | ||||||
27 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
28 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
29 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
30 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
31 | 30 | 31 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
32 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
33 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
34 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
35 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
35 | 1 | 2 | |||||
36 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
37 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
38 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
39 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
41 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
42 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
43 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
44 | 29 | 30 | 31 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
44 | 1 | 2 | 3 | 4 | |||
45 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
46 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
47 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
48 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
P | U | S | Š | P | S | N | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
48 | 1 | 2 | |||||
49 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
50 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
51 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
52 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
1 | 31 |