Ostatné kalendáre pre tento deň |
|
Meniny | Viktor |
Rímskokatolícky | Sv. Viktor, pustovník |
Gréckokatolícky | Náš otec svätý Porfyrios, gazský biskup. |
Meniny psy | Uzlík |
Meniny mačky | Bajaja |
Školské prázdniny | Jarné prázdniny |
Hokejová extra liga | HC Slovan Bratislava - HC Košice |
| HK 36 Skalica – Voľno |
| HK Orange 20 - Dukla Trenčín |
| HK Spiš.N.Ves - HC 05 Ban. Bystrica a.s. |
| HK ŠKP Poprad - HK Nitra a.s. |
| HKM a.s. Zvolen - MHC Martin |
| MHk 32 L. Mikuláš - MsHK GARMIN Žilina |
Olympijské hry 2010 | 10:00- Alpské lyžovanie - Ženy Slalom 1 |
| 10:00- Snowboard - Ženy PGS Kvalifikácia |
| 11:30- Biatlon - Muži 4x7.5 km Štafeta (vyhlásenie víťazov ) |
| 12:00- Ľadový hokej - Muži Semifinále - Hra 27 |
| 12:15- Snowboard - Ženy PGS 1/8 Finále |
| 12:30*- Rýchlokorčuľovanie - Muži Tím Stíhacie preteky 1/4 Finále |
| 12:51- Snowboard - Ženy PGS 1/4 Finále |
| 13:00- Boby - Štvorbob Rozbeh 1 |
| 13:09- Snowboard - Ženy PGS Semifinále |
| 13:20*- Rýchlokorčuľovanie - Ženy Tím Stíhacie preteky 1/4 Finále |
| 13:30- Alpské lyžovanie - Ženy Slalom 2 (vyhlásenie víťazov ) |
| 13:31- Snowboard - Ženy PGS Finále (vyhlásenie víťazov ) |
| 14:07*- Rýchlokorčuľovanie - Muži Tím Stíhacie preteky Semifinále |
| 14:30*- Boby - Štvorbob Rozbeh 2 |
| 15:00- Curling - Ženy Zlatá Medaila (vyhlásenie víťazov ) |
| 18:00- Rýchlokorčuľovanie - Muži 500 m 1/4 Finále |
| 18:14- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1000 m 1/4 Finále |
| 18:30- Ľadový hokej - Muži Semifinále - Hra 28 |
| 18:43- Rýchlokorčuľovanie - Muži 500 m Semifinále |
| 18:52- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1000 m Semifinále |
| 19:14- Rýchlokorčuľovanie - Muži 500 m Finále (vyhlásenie víťazov ) |
| 19:24- Rýchlokorčuľovanie - Ženy 1000 m Finále (vyhlásenie víťazov ) |
| 19:51- Rýchlokorčuľovanie - Muži 5000 m Štafeta Finále (vyhlásenie víťazov ) |
| 9:00- Curling - Ženy Bronzová Medaila (vyhlásenie víťazov ) |
Lunárny kalendár | |
Indický kalendár | 7. Phālgun 1931 |
Etiópsky kalendár | 19. Yäkatit 2002 |
Islamský kalendár | 12. Rabi' al-awwal 1431 |
Máysky kalendár | 1.Cimi - 9.Cumku - 12.17.16.7.6 |
Perzský kalendár | 7. Esfand 1388 |
Židovský kalendár | 12. Adar Bejt 5770 |
Východ slnka | Východ: 06:22 |
Západ slnka | Západ: 17:21 |
Gregoriánsky | 26. Február 2010 |